Followers

czwartek, 10 września 2015

Jaśkowe akcesoria

 

 Pogoda dziś u mnie kapryśna, co chwilę pada i światło kiepskie. Z tego powodu nie udało mi się zrobić porządnych zdjęć całej postaci, zatem przedstawiam akcesoria oraz odzienie Jaśkowe. Mamy tu: białą koszulę,włóczkową kamizelkę, spodnie 3/4, skarpety, buty ze skóry oraz skrzypeczki i smyczek. Pozdrowionka. :)


6 komentarzy:

 1. O ja cię ... przeskoczyłaś samą siebie - rewelacja! Jasiek po prostu mnie powalił - też tak chcę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Beatko. :) Mam nadzieję że w temacie lal jeszcze coś uda mi się zdziałać i przekroczę próg "samej siebie" po raz kolejny. ;)

   Usuń
 2. Jasiek mnie powalił na kolana !!!!!!!!! Jest genialny i te wszystkie cuda jakie dla niego stworzyłaś, skrzypce !!!!!!!!!!!!! Brak mi słów .....pozostaję na kolanach i w niemym zachwycie :)))))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana za dobre, wielce krzepiące słowo. :)

   Usuń
 3. Aniu, przechodzisz samą siebie. Nie mogę oczu oderwać od detali a te skrzypeczki mnie rozłożyły na łopatki. Cudowna praca. Nie lubię słodkich laleczek, twoje mają to COŚ co mnie przyciąga. hehe wspomnienie z dzieciństwa - moją ulubioną kukuełką w teatrzyku przedszkolnym była, w mniemaniu innych dzieci, brzydula - inna niż wszystkie. Dla mnie panna z charkterem. Nikt się nią nie chciał bawić tylko ja. I tak już zostało. Lubię tą inność w Twoich pracach.
  Pozdrówka i uściski. No i fajnie że trafiłam w nowe miejsce - lecę poogląać całość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asiu kochana, dziękuję serdecznie. Bardzo liczę się z Twoją opinią. Dzięki że jesteś na stałe. Wpadaj. :)

   Usuń